Dodaj ogłoszenie

za darmo
lub skorzystaj
ze specjalnej ofery,
aby dodatkowo wyróżnić się
na naszych stronach.

dodaj ogłoszenie

Praca - Dam

Strona główna Praca - Dam Pracownik gastronomia

Pracownik gastronomia

opublikowany: 08.27.2019

Lokalizacja: Francja

Aktywny jeszcze: 3 dni

Sidrom
**** Wyświetl numer (call)

Praca we Francji, okolice : Dijon, Metz, Cannes , Grenoble, Orleanu
Kelner

Praca w restauracji

39 h w tygodniu +możliwe nadgodziny (płatne+)

Bezpłatne wyżywienie

Bezpłatne Zakwaterowanie(na miejscu)+ Internet

1450-1500 euro netto miesięcznie za podstawowy wymiar czasu pracy (39h)

Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu po skończonym kontrakcie

Polska umowa o pracę

Opieka koordynatora

Kelner/recepcjonista/ pomoc w pokojach
3*** hotel

35 h w tygodniu, bez możliwości nadgodzin

bezpłatne zakwaterowanie na miejscu + Internet

Bezpłatne wyżywienie(obiadokolacja)

1550 euro netto miesięcznie za 35 h w tygodniu

Pokojówka
Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,

- bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie(obiad),

- 35- 39 h/tygodniowo,

-1380-1500 euro netto miesięcznie

- zwrot kosztów podróży,

- ubezpieczenie w Polsce.
Obowiązki:

- sprzątanie pokoi , łazienek i części wspólnych hotelu,

- przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu.

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego,

- doświadczenie w pracy

- samodzielność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy,

- dyspozycyjność

Kucharz
HOTEL 3*** , okolice Metz
39 h w tygodniu - 1550 euro netto miesięcznie
bezpłatne zakwaterowanie (50 metrów od hotelu , mobil home)
bezpłatne wyżywienie (obiad )
2 dni wolne w tygodniu
możliwość nadgodzin
opieka koordynatora
zwrot kosztów podroży po skończonym kontrakcie
Wymagania:
język francuski lub angielski
doświadczenie jako kucharz
dyspozycyjność

ID ogłoszenia: 022843

Wyślij wiadomość