Dodaj ogłoszenie

za darmo
lub skorzystaj
ze specjalnej ofery,
aby dodatkowo wyróżnić się
na naszych stronach.

dodaj ogłoszenie

NAJBLIŻSZE IMPREZY

Praca - Dam

Strona główna Praca - Dam Firma zajmujaca sie myciem okien szuka nowych pracownikow
Firma zajmujaca sie myciem okien szuka nowych pracownikow

opublikowany: 06.06.2021

Przez: Blue Coast Window Cleaning

Lokalizacja: LADERA RANCH, California, 92694

Aktywny jeszcze: 17 dni

Tomasz
**** Wyświetl numer (call)

Firma zajmujaca sie myciem okien szuka nowych pracownikow. Obecnie szukamy pana lub pani ktora dolaczy
do naszego zespolu. Nasz rejon pracy znajduje sie w Orange County, California. Zainteresowanych prosze o kontakt Email
lub telefoniczny. Dziekuje za zainterersowanie.

Opis Stanowiska:
-Mycie okien wewnatrz prywatnych rezydencji.

Wymagania:
-Znajomosc jezyka Angielskiego
-Wysoka kultura osobista, czyste i zadbane ciało, schludny wygląd
-Dbanie o powierzony sprzęt

Mile widziane:
-doswiadczenie w zawodzie
-pozytywna postawa
-usmiech

Oferujemy:
-Gwarantowane wynagrodzenie – od $900 do $1300 tygodniowo
-Premie za wykonanie zadań
-Samochód służbowy i sprzet
-Szkolenie podstawowe

ID ogłoszenia: 024584

Wyślij wiadomość